Codziennie w Twoim organizmie odkłada się pewna dawka stresu. Eksperci w Sensus SPA znają sposoby, aby się go pozbyć. Kojącą moc aromatów i dotyku możesz odkrywać od 9:00 do 21:00.

Organiczna, wegańska marka SCENS znalazła inspirację w “ESENCJI” natury.

Wykorzystuje czyste oraz aktywne składniki, pozyskiwane ze starannie wyselekcjonowanych roślin. Twórcy marki SCENS od zawsze byli zafascynowani światem flory, stąd ich zamiłowanie do czystych, wegańskich receptur. Żaden kosmetyk SCENS nie był i nie będzie testowany na zwierzętach. Organiczna, wegańska marka SCENS znalazła inspirację w „ESENCJI” natury. Wykorzystuje czyste i aktywne składniki pozyskiwane ze starannie wyselekcjonowanych roślin i tworzy wegańskie receptury kosmetyków.

AROMATHERAPY ASSOCIATES, Najlepsza Marka Aromaterapii Świata (2021), słynie z ręcznie tworzonych kompozycji aromaterapeutycznych na bazie naturalnych olejków eterycznych o właściwościach leczniczych i relaksacyjnych.

Marka QMS Medicosmetics wykorzystuje naturalne, rozpuszczalne i wykorzystywane w medycynie kolageny, dzięki czemu osiąga doskonałe wyniki w pielęgnacji i odmładzaniu skóry. Filozofia QMS opiera się na pięciu filarach: redukowaniu oznak starzenia się skóry, wszechstronnym wykorzystaniu kolagenu w kosmetykach, personalizacji zabiegów, niemieckich standardach doskonałości i natychmiastowych wynikach. Podstawą formuł QMS jest innowacyjny kompleks kolagenu i kwasu hialuronowego Neotech A15®, który zapewnia skórze głębokie nawilżenie i sprawia, że wygląda ona młodziej.

Manager SPA – Marta, od dzieciństwa marzyła o podróżowaniu. Dzięki poznaniu różnych kultur niemal wszędzie na świecie czuje się jak w domu. Szczególnie umiłowała sobie góry i dziką naturę lasów. Jako zwolenniczka najwyższych standardów i miłośniczka SPA, rozpoczęła swoją zawodową podróż w pięciogwiazdkowych hotelach w południowych Niemczech i w Szwajcarii. Z luksusowego obiektu Park Hotel Vitznau, należącego do The Leading Hotels of the World, oraz Swiss Deluxe Hotels trafiła do Elements Hotel & SPA w Świeradowie-Zdroju.