Oderwij się od problemów dnia codziennego i w harmonii z naturą zaznaj prawdziwej beztroski. Doskonale rozumiemy Twoją potrzebę wytchnienia i odpoczynku. Mamy wszystko, abyś mógł to zrealizować.

Elements Hotel & SPA zachwyca lokalizacją – w otulinie malowniczych lasów, z widokiem na panoramę Izerów. Pośród atrakcji Świeradowa-Zdroju odnajdziesz swój górski azyl. Tu się odprężysz.

Zamieszkaj w wyjątkowym apartamencie pośród lasu, z widokiem na góry. Nowocześnie zaprojektowana przestrzeń o nietuzinkowym stylu zapewni Ci spokój, ukojenie i odskocznię od codzienności. Wsłuchaj się w ciszę i poczuj beztroskę.

Natura jest naszym największym sprzymierzeńcem w walce ze stresem. Pozwól jej działać. Otwórz się na naturę i odzyskaj harmonię ciała i ducha. Niewiele nam potrzeba, aby przejść prawdziwą przemianę i tak po prostu – pozbyć się trosk.

Odkryjemy przed Tobą wiele bliskich naturze sposobów na odprężenie. Zajęcia relaksacyjne, joga, medytacja, dokarmianie zwierząt, adopcja uli – jest tyle prostych czynności, które skutecznie przywracają poczucie harmonii. Korzystaj. Ciesz się tymi chwilami.

Kuchnia w restauracji Elements to idealnie skomponowane receptury, oparte na darach natury i niezwykłym talencie Szefa Kuchni. Zdrowe, efektowne i pyszne dania czekają na Ciebie. Daj się ponieść smakom natury.