Śniadanie to najważniejszy posiłek, dający energię na cały dzień. Dla Twojej wygody śniadania serwujemy już od 8:00 do 11:00*, a obiadokolacje od 16:00 do 19:00*.

*godziny serwowania posiłków mogą ulec zmianie

Restauracja Elements to miejsce kreacji naszych znakomitych dań.
Codziennie w godzinach 14:00-22:00.

Robert - karierę rozpoczynał w Krakowie. Da Pietro, Sheraton, Holiday Inn to tylko wybrane marki, które dzięki jego pasji do gotowania rozwinęły ofertę kulinarną. Promuje odważne połączenia smaków, a inspiracje czerpie z gór, czterech żywiołów i tradycyjnych składników.

Forum było w starożytnym Rzymie najważniejszym miejscem spotkań towarzyskich, kulturalnych i kupieckich. Tak też jest w Elements Hotel & SPA. Jego centralnym punktem jest stylowy Forum Bar, w którym odkryjesz smaki starannie dobranych przekąsek, orzeźwiających i rozgrzewających napojów z najwyższej półki oraz pobudzającej kawy najlepszego gatunku. To tu poczujesz mieszankę żywiołów i prawdziwe odprężenie. Otulą cię wspaniałe aromaty i przyjemny gwar rozmów. Zatrzymaj się. Usiądź wygodnie. Celebruj małe przyjemności.

Maciej – entuzjasta życia i miłośnik sportów ekstremalnych, obdarzony naturalną elegancją, ceniący najwyższy standard obsługi i zadowolenia Gości. Wykorzystujący do tworzenia niezapomnianych wrażeń doświadczenie branżowe zdobyte w sieci Marriott i wielu innych prestiżowych hotelach w Polsce.