W Elements Hotel & SPA wiemy, jak ważne są rozwój osobisty, zaangażowanie i doskonała atmosfera w zespole. Tworzymy miejsce, które pozwoli Ci na samorealizację i rozwinięcie skrzydeł.
Nasz zespół to doskonała mieszanka doświadczenia i młodości. Kreujemy coś nowego, chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Słuchamy. Cenimy odwagę, zaangażowanie i chęć do pracy.

Zadzowoń pod numer 888 108 610 lub napisz na kariera@elements-hotel.pl

Jeżeli posiadasz silne umiejętności komunikacyjne i lubisz bezpośrednią pracę z klientem, to właśnie Recepcja jest miejscem dla Ciebie.
Cenimy dbałość o szczegóły, kreatywność w rozwiązywaniu problemów i pasję do tworzenia wyjątkowej usługi. Dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych.
 

  • Potrafisz łatwo nawiązywać i podtrzymywać relacje?
  • Chętnie podejmujesz inicjatywę i jesteś otwarty na potrzeby Gości i Klientów?
  • Z dbałością podchodzisz do każdego zamówienia?

Zapraszamy na stanowisko Specjalisty ds. rezerwacji.
Praca w przeważającej części biurowa, realizowana za pośrednictwem telefonu i komputera.
 

W dziale gastronomicznym czekamy na stanowiska:

  • Kucharz Śniadaniowy
  • Kelner
  • Barman

Nasz zespół z instynktowną zdolnością przewidywania potrzeb Gości, zawsze znajduje się we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Jeśli masz apetyt na dostarczanie najwyższej klasy usług i pasji w dziedzinie gastronomii -  czekamy na Ciebie!

Zacznij pracę w prestiżowym miejscu.
Posiadasz bardzo dobrą organizację pracy własnej, jesteś osobą zdyscyplinowaną w zachowaniu czystości i higieny pracy, posiadasz wysoką kulturę osobistą i dbasz o każdy szczegół?
Wyślij CV i poznaj nasz zespól.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konserwację urządzeń i instalacji w oparciu o właściwe plany, prace naprawcze w budynku i na terenie hotelu czy utrzymanie należytego stanu technicznego obiektu.
Jeśli posiadasz wiedzę techniczną i doświadczenie na podobnym stanowisku - Zadzwoń lub napisz.